کود مرغی گوگردی موجب رشد نیم متری در روز برای درختان گردو می شود

علاقه زیادی به طراحی برنامه های باروری برای گنجاندن کود مرغی گوگردی به عنوان یک جزء و برنامه ریزی برای کاربردهای استاندارد وجود دارد. یک روز صبح در مزرعه ای توقف کردم که در حال مخلوط کردن بار UAN و تیوسولفات آمونیوم برای گندم او بود.

او 800 گالن UAN را در مناقصه و 200 گالن دیگر تیوسولفات قرار داد تا به هدف خود برسد. با استفاده از 30 گالن در هر هکتار از این محلول، او در نهایت حدود 10 پوند کود مرغی گوگردی به محصول گندم خود می رساند.

او پس از صحبت بیشتر با او شنیده بود که برای تامین آن بسیار مهم است. بنابراین من کمی بررسی کردم و او دقیقاً برای محصول خود بود، با این حال او کود زیادی استفاده می کند و من فکر کردم که آیا این ممکن است به افزایش محصول مربوط نباشد.

همانطور که مشخص است در این مورد با استفاده از کود شیری مایع در پاییز گذشته، احتمالاً کود مرغی گوگردی کافی بدون استفاده اضافی خواهد داشت.

من از چندین مرجع، برخی از اطلاعات اساسی در مورد حذف گوگرد از خاک و همچنین اصلاحات گوگردی که از منابع کود مرغی گوگردی و یا تجاری به دست آمده است، جمع آوری کرده ام.

اگر نگاهی به حذف گوگرد در جدول پیوست بیندازیم، متوجه می‌شویم که میانگین در همه محصولات حدود 18 پوند گوگرد با برخی عملکردهای معمولی در شرایط جنوب شرقی پا است.

من از یک هدف 2 تن در هکتار برای یونجه و یونجه استفاده کردم زیرا این یک ماده مغذی متحرک است و اولین قلمه ممکن است مفید باشد و در انتظار بارش باران، حذف کلی سالانه علوفه ممکن است متفاوت باشد.

کاری که من در اینجا انجام داده ام این است که برخی از اطلاعات شناخته شده را جمع آوری کرده و به سادگی در یک فایل اکسل قرار داده و برخی از نتایج را برای بازده های معمولی در بخش SE پنسیلوانیا محاسبه کرده ام.

اگر بخواهید یک محصول مانند دانه سویا را انتخاب کنید، متوجه حذف 0.18 پوند در هر بوشل خواهید شد و بنابراین یک محصول معمولی 70 bu/acre به حدود 12.6 پوند گوگرد نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.