کاشی آشپزخانه با رنگ های بی مثال

اگر آشپزخانه‌ای کوچک‌تر و بدون پنجره‌های زیاد دارید، از کاشی تزئینی آشپزخانه با رنگ‌های تند برای روشن‌تر کردن آن استفاده کنید.

از یک اسپلش بک کاشی نشاط آور استفاده کنید که پر از رنگ و طرح باشد. این تابلو مکانی عالی برای به نمایش گذاشتن یک بیانیه هنرمندانه برای ارتقاء طرح آشپزخانه شما است. این ترکیب زیبای دکور Vita Natura از الگوهای آبی مطمئناً هر آشپزخانه ای را درخشان می کند.

از طرف دیگر، ممکن است بخواهید آشپزخانه شما تاریک و دراماتیک باشد. با تعادل مناسب، تضاد چشمگیر یک آشپزخانه تیره و روشن می تواند شیک و پر زرق و برق باشد. کاشی چسبی کف آشپزخانه  یک کاشی مدرن چینی براق است.

کاشی تیره را می توان روی دیوارها و کف ها استفاده کرد و یک آشپزخانه روشن و مدرن برای ایجاد کنتراست قابل توجهی در آن قرار داد.

چه کاشی یکسان را برای کل آشپزخانه خود انتخاب کنید و چه ترکیب و هماهنگی داشته باشید، تنوع کاشی کاری های کاشی ارس یزد موجود ما را مطمئن می کند که سبک عالی را پیدا خواهید کرد.

کاشی های طرح دار در آشپزخانه محبوب هستند. از یک شکل کاشی غیر معمول مانند شش گوش یا طرح شاه ماهی استفاده کنید.

می‌توانید از این الگوها در کل آشپزخانه استفاده کنید یا از کاشی‌های تکه‌کاری دور دیوارها استفاده کنید، به عنوان مثال، این کاشی بین کابینتی تکه‌کاری.

هر آنچه را که انتخاب می کنید، شکل مناسب می تواند ویژگی های کامل آشپزخانه را ایجاد کند.

 • منابع:
  1. Choosing Your Kitchen Wall Tiles
 • تبلیغات: 
  1. شرایط زندگی در کره مریخ قطعی شد!
  2. فروشگاه جوجه عروس هلندی لوتینو
  3. قدیمی ترین نگین دندان در دهان کوسه کشف شد.
  4. تنها چیزی که برای پولدار شدن لازم دارید…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.