پوشیدن لباس فرم نگهبانی و انتظامات موجب نجات جان دختر جوان شد

در بدترین حالت، کارکنان امنیتی ممکن است نیاز به مداخله در درگیری‌های فیزیکی و بازداشت فردی در حین تماس با پلیس داشته باشند. افراد خشن مردم نیز می توانند به آنها نزدیک شوند.

بنابراین لباس فرم نگهبانی و انتظامات محافظ باید به عنوان بخشی از لباس آنها عرضه شود. این دنده ممکن است شامل زره بدن، مانند جلیقه خنجر برای امنیت، و PPE باشد. بدون حفاظت کافی، هم برای ایمنی کارکنان امنیتی و هم برای ایمنی هر کسی که از آنها محافظت می کنند، خطر وجود دارد.

تجهیزات باید با دقت انتخاب و آزمایش شوند تا اطمینان حاصل شود که راحتی و چابکی به خطر نیفتد. جلیقه حامل زره بدنه آشکار WISE Worksafe به گونه‌ای طراحی شده است که برای راحتی و چابکی برتر و در عین حال سطح بالایی از محافظت را ارائه می‌دهد، سبک و انعطاف‌پذیر باشد.

قبل از اینکه اقدام به خرید کنید، با تامین کننده لباس محافظ امنیتی خود در مورد نیازهای خود صحبت کنید. قبل از انتخاب هر گونه لباس کار یا PPE برای کارکنان امنیتی خود، نقش خاص پوشنده و خطراتی که ممکن است با آن مواجه شوند را در نظر بگیرید.

محافظان امنیتی در گشت زنی در فضای باز نیازمندی های متفاوتی نسبت به کسانی که در داخل خانه کار می کنند، مانند نگهبانان خرده فروشی، دارند. کسانی که در مراکز پول نقد و سکه ایمن کار می کنند، با خطرات بالایی مانند کسانی که پول نقد را بین مکان ها حمل می کنند، مواجه نیستند.

به دقت در مورد خطرات موجود و راحتی کارمند فکر کنید. سپس باید مجهز باشید تا بر اساس کار کارکنان و حضور بصری که باید ارائه دهند، لباس کار مناسب را انتخاب کنید. در صورت امکان، از تامین کننده خود بخواهید نمونه لباس های محافظ امنیتی را ارائه کند و به تیم خود اجازه دهید “قبل از خرید امتحان کند”.

WISE Worksafe بیش از 40 سال است که تجارت می کند. ما یک تامین کننده پیشرو در بازار لباس های محافظ با کیفیت بالا و تجهیزات حفاظت فردی هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.