نوعی ست حوله عروس و داماد تاچ که در بازار یافت نمی شود

حوله ها طیف گسترده ای از رنگ ها را دارند و می توانند شیک و کاربردی باشند. حوله‌های سفید ساده‌ترین راه برای نگهداری هستند، زیرا می‌توانید آن‌ها را در آب داغ بشویید تا بدون نگرانی از محو شدن رنگ، ضدعفونی شوند.

شما همچنین می توانید ست حوله عروس و داماد تاچ را سفید کنید (اگرچه مراقب باشید سفید کننده کلر می تواند لکه های پروتئینی مانند عرق را زرد کند، اگر به درستی رقیق نشده باشد). اما بسته به سبک حمام شما، میزان استفاده از حوله ها و میزان روشنایی که می توانید آنها را نگه دارید، حوله های تمام سفید می توانند بسیار شیک یا بسیار خسته کننده به نظر برسند.

هنگامی که حوله خود را انتخاب کردید، ابتدا یک حوله تهیه کنید و آن را بشویید (اگر آنها فقط به صورت مجموعه فروخته می شوند، کوچکترین مجموعه موجود را خریداری کنید). احتمالاً نمی‌توانید آن را برگردانید، اما بهتر از هدر دادن پول برای یک دسته حوله بد است.

از آنجایی که هر حوله جدیدی به صورت موقتی تکمیل می شود، باید آن را یک یا دو بار بشویید تا ببینید واقعاً چه ظاهری دارد و چه حسی دارد. Wirecutter حوله‌های فینالیست خود را پنج بار می‌شوید تا ببیند رنگ‌ها چگونه ماندگار می‌شوند و نرمی آن محو می‌شود.

هنگام شستن حوله آزمایشی، از نرم‌کننده‌های پارچه که می‌توانند باعث ایجاد لکه‌هایی شوند که حس را تغییر می‌دهند، و سفیدکننده‌های کلر که می‌تواند رنگ را تغییر دهد، خودداری کنید. در آب سرد بشویید و روی حرارت کم تا متوسط خشک کنید.

هنگامی که آماده خرید بیشتر هستید، یک قانون خوب این است که حداقل سه حوله حمام برای هر فرد در خانه خود داشته باشید. شما باید هر دو تا سه روز یک بار حوله خود را عوض کنید، بنابراین اگر هفته ای یک بار لباس های خود را می شویید، این مقدار کافی است که بین روزهای خشکشویی شما را ببینید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.