مردی همسرش را به خاطر روفرشی کشدار 6 متری که سوزانده بود طلاق داد

فرش و موکت و روفرشی کشدار 6 متری در حال حاضر حدود نیمی از بازار کفپوش ایالات متحده را تشکیل می دهند و مزایای بسیاری را به عنوان یک نوع کفپوش ارائه می دهند.

اینکه چگونه فرش‌ها بر قرار گرفتن ما در معرض میکروارگانیسم‌ها و مواد شیمیایی در محیط‌های داخلی تأثیر می‌گذارند، پیامدهای سلامتی مهمی دارد، اما به خوبی درک نشده است.

هدف این نسخه خطی تثبیت آنچه در مورد چگونگی تأثیر فرش بر شیمی و میکروبیولوژی داخل ساختمان و همچنین شناسایی شکاف های تحقیقاتی مهم باقی مانده است، است. پس از تشریح کاربرد فعلی فرش در داخل خانه، سؤالات بر پنج حوزه خاص تمرکز دارند:

1) شیمی داخل ساختمان، 2) میکروبیولوژی داخلی، 3) تعلیق مجدد و قرار گرفتن در معرض، 4) شیوه های فعلی و نیازهای آینده، 5) پایداری.

به طور کلی، واضح است که فرش می تواند با عمل به عنوان منبع مستقیم، به عنوان مخزن آلاینده های محیطی، و به عنوان سطحی که از دگرگونی های شیمیایی و بیولوژیکی حمایت می کند، بر قرار گرفتن ما در معرض ذرات و ترکیبات فرار در محیط داخلی تأثیر بگذارد.

با این حال، پیامدهای سلامتی این فرآیندها به خوبی شناخته نشده است، و همچنین نحوه تمیز کردن چگونه می تواند برای به حداقل رساندن اثرات منفی احتمالی بهینه شود.

استانداردها و توصیه های کنونی عمدتاً بر روی فرش به عنوان منبع اصلی مواد شیمیایی و محدود کردن رطوبتی که از رشد میکروبی حمایت می کند، تمرکز دارد.

تحقیقات آینده باید افزایش دانش مربوط به تأثیر فرش در محیط داخلی و چگونگی بهبود طراحی و نگهداری از این ماده رایج را برای کاهش قرار گرفتن در معرض آلاینده‌های مضر و در عین حال حفظ منافع برای مصرف کنندگان در نظر بگیرد.

فرش حدود نیمی از کفپوش در ایالات متحده را تشکیل می دهد و بنابراین در محیط داخلی رایج است. فرش می تواند از طریق کاهش صدا، زیبایی شناسی، راحتی (هم نرمی و هم درجه حرارت زیر پا) و پیشگیری از آسیب به فضای داخلی خانه کمک کند.

همچنین در مقایسه با کف‌های جامد مانند بتن رتبه‌بندی راحتی بالاتری دریافت کرده است، و در محیط‌های شغلی، کارگرانی که 10 درصد از زمان خود را در مقایسه با کف‌های نرم روی سطوح سخت ایستاده می‌گذرانند، 30 درصد بیشتر در معرض خطر ابتلا به فاسیای کف پا هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.