ماهی درنده ای که در رودخانه ها نسل کشی کرد

عمدتاً سوف فقط در مناطق آب شیرین مانند رودخانه ها، دریاچه ها و برکه ها رخ می دهد.

سوف اروپایی (Perca fluviatilis) یک ماهی سوف درنده است که در دریاچه ها و سیستم های رودخانه ای در سراسر اروپا و شمال آسیا زندگی می کند.

سوف دارای بدنی فشرده و عمیق به رنگ مایل به سبز با نوارهای عمودی مشکی است. این گونه ماهی می تواند به وزن 7 پوند و حداکثر طول 28 اینچ برسد.

با این حال، سوف اروپایی را می توان به تعداد لباس نوزادی زیادی در نواحی ساحلی دریای بالتیک یافت، زیرا آنها تنها حاوی حداقل درصد نمک هستند.

به طور مشابه، سوف زرد را می توان گاهی اوقات در مناطق آب شور یافت، زیرا آنها در زهکشی های اقیانوس اطلس و اقیانوس منجمد شمالی رخ می دهند.

ماهی سوف

مطمئناً می توانید سوف بخورید. این ماهی معمولاً در بسیاری از مناطق اروپا و آسیا مصرف می شود که به دلیل گوشت خوشمزه و بافت متوسط آن مورد علاقه است.

از آنجایی که این ماهی نسبتاً استخوانی است، بهتر است مبل یافت آباد آن را روی گریل یا در فر تهیه کنید، زیرا این کار جدا کردن گوشت را از استخوان‌ها راحت‌تر می‌کند.

یک سوف تابستانی کبابی پیچیده شده در فویل آلومینیومی، با گیاهان تازه و مقداری آب لیمو روی آن، یک وعده غذایی بسیار عالی است و من آن را با عصرهای گرم و طولانی تابستان با دوستان خوب همراه می کنم.

با این گفته، من شما را تشویق می‌کنم که مانکن بچه گانه ذخایر سوف محلی خود را بررسی کنید و تعیین کنید که آیا بردن ماهی به خانه ایده خوبی است یا خیر.

برای یک جمعیت پایدار آینده، catch&release مانند همیشه بهترین انتخاب در جایی است که تعداد سوف ها در حال کاهش است. با تشکر از توجه شما در مورد این موضوع!

 • منابع:
  1. Perch (A Species Guide With Facts And Pictures)
 • تبلیغات: 
  1. 5 روشی که شما می توانید با مرفه کامل زندگی کنید
  2. تاثیر مصرف میگو در بیماران دیابتی
  3. لو رفتن راز پولدار شدن از یکی از ثروتمندترین انسانهای دنیا!!
  4. ساخت خانه با بشکه های فلزی شغلی پردرآمد در شهرهای نفتی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.