لباس ضد اسید که بیش از صد سال در اسید سالم ماند

پارچه ضد اسید و قلیایی تولید شده توسط نساجی yulong، ساخته شده از بهترین کیفیت الیاف پنبه، پلی پنبه یا سایر الیاف طبیعی یا ترکیبی، با استفاده از درمان منحصر به فرد ضد اسید و آلکای yulong.

لباس ضد اسید هنگام ملاقات با اسید و آلکای یا آب روغن بدون چسبندگی، دارای خاصیت ضد اسید نفوذ و پرس ضد اسید است. استحکام پارچه ضد اسید و قلیایی بالا، بادوام، قابل تنفس است، می تواند از کارگران در صنایع شیمیایی، متالورژی، الکتروپلیت، چاپ و رنگرزی، کاغذ سازی و سایر صنایع محافظت کند.

پارچه ضد اسید یولونگ سازگار با پوست است و مطابق با کلاس 2 Oeko-tex تایید شده است. این استاندارد، عملکرد و روش‌های تست را برای آزمایش مواد مورد استفاده برای لباس‌های محافظ مقاوم در برابر اسید، از جمله دستکش و کفش طبقه‌بندی می‌کند.

این استاندارد، عملکرد و روش‌های تست را برای آزمایش مواد مورد استفاده برای لباس‌های محافظ مقاوم در برابر اسید، از جمله دستکش و کفش طبقه‌بندی می‌کند.
آزمایش ها با ارزیابی مقاومت مواد در برابر چرخه های مختلف بر اساس: سایش، ترک خمشی، خمش در 30- درجه، پارگی، کشش، سوراخ شدن انجام می شود.

این روش امکان اندازه گیری شاخص های نفوذ و دفع مواد را می دهد. نفوذ فرآیندی است که طی آن یک ماده شیمیایی از سوراخ ها یا منافذ ضروری در ماده عبور می کند. دافعه توانایی یک ماده برای دفع مایع اعمال شده به سطح آن است.

آزمایش ساده است: پارچه مورد تجزیه و تحلیل در یک ناودان که با مواد جاذب پوشانده شده است، با شیب 45 درجه قرار می گیرد. ده میلی لیتر مایع در ده ثانیه روی سطح ریخته می شود. پس از یک دقیقه، مقدار مایع نفوذ شده به پارچه (نفوذ) و مایع ریخته شده در فنجان (دفع) به صورت درصد ثبت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.