فروش نوعی سیب درختی در بازار تهران که به قیمت طلا بود

آیا در تلاش هستید که بفهمید کدام نوع درخت سیب در این فصل رشد کنید؟ بسته به منطقه سختی شما، انواع مختلفی از درختان سیب وجود دارد که می توانید آنها را پرورش دهید. در این مقاله، متخصص باغبانی مریدث کورس به برخی از انواع درختان سیب مورد علاقه خود که می توانید آنها را پرورش دهید، نگاه می کند.

درختان سیب برای رشد در خانه فوق العاده هستند. حتی اگر فضای کوچکی دارید، می توانید گزینه های مختلف زیادی پیدا کنید. درختان سیب به سرعت در حال رشد هستند، آنها در عرض چند سال میوه می دهند و می توانند به راحتی در اکثر مناطق ایالات متحده رشد کنند. سپس میوه است.

طعم های سیب درختی در بازار تهران از شیرین تا ترش متغیر است و می توان آن را به روش های خلاقانه زیادی تهیه کرد. کیک ها تازه شروع کار هستند. سیب ها را به صورت خام، پخته، خرد شده در کره سیب یا خشک شده برای میان وعده مصرف می کنند. می توانید از آنها برای تهیه سیب، سرکه سیب و اگر واقعاً ماجراجو هستید سیب سفت استفاده کنید.

بزرگ و کوچک، ما نگاهی خواهیم داشت به برخی از خوشمزه ترین گونه های درخت سیب که می توانید در این فصل در حیاط خود بکارید. بسته به منطقه سختی که در آن رشد می کنید، یک نوع سیب وجود دارد که کاملاً در برنامه های شما قرار می گیرد. برای یادگیری بیشتر آماده اید؟ بیایید حفاری کنیم!

اگر تا به حال سعی کرده اید درختان سیب پرورش دهید، اما از کمبود میوه ناامید شده اید، این بخش برای شما مناسب است. رشد درختان سیب پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. اما هنگامی که اصول اولیه را درک کردید، در کمترین زمان منتظر برداشت های فراوان سیب های شیرین خواهید بود.

درختان سیب هر سال به صدها ساعت سرما برای شکستن خواب و تنظیم رشد نیاز دارند. محاسبه ساعت سرما می تواند کمی پیچیده باشد، اما می توانید با استفاده از این ماشین حساب یا این نقشه ایالات متحده، تخمین خوبی به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.