علاقمندان به گل های کمیاب به دنبال رز آبی

برای علاقه مندان به نژادهای متقابل برای رشد رنگ های کمیاب گل در Animal Crossing: New Horizons، هیچ شکوفه ای ممکن است از گل رز آبی ACNH گریزان و دشوارتر باشد.

گل رز آبی می تواند رنگی غنی به هر باغی بیافزاید، اما برای به دست آوردن آن چندین نسل طول می کشد.

کدهای پیچیده DNA گل‌ها در بازی، همراه با بسیاری از ترکیب‌های احتمالی رنگ رز، باعث می‌شود رز آبی چند هفته یا حتی ماه‌ها طول بکشد تا رشد کند.

طبیعتاً، در نهایت رشد گوجه فرنگی امروز رزهای آبی می تواند برای هر بازیکن Animal Crossing: New Horizons مایه افتخار باشد.

اگرچه آنها خیلی به فروش نمی رسند، اما می توان آنها را به عنوان لوازم جانبی پوشید یا برای تزئین خانه یا جزیره یک بازیکن ACNH استفاده کرد.

گل رز آبی

برای علاقه مندان به گل و به طور یکسان، پرورش گل رز آبی در جزیره ضروری است. با این حال، بازیکنان باید محتاط باشند.

زیرا درست مانند گیاه شناسی خواص شیره انگور برای کودکان دنیای واقعی، همیشه این شانس وجود دارد که فرزندان رز از نظر ژنتیکی رنگ اشتباهی برای تولید گل رز آبی داشته باشند.

در اینجا نحوه بهبود شانس خود و ساختن گل رز آبی در ACNH تا حد امکان موثر است.فرآیند پرورش گل رز آبی در تلاقی حیوانات به چندین نسل از تلاقی رنگ های مختلف نیاز دارد و به همین دلیل، بدست آوردن رنگ ژنتیکی چگالی جیوه مناسب اغلب شانسی است.

استفاده از روش‌های پایه‌ای‌تر رشد تنها در 1.6 درصد مواقع باعث تولید گل رز آبی می‌شود. برای افزایش شانس رشد رز آبی تا حداکثر 25٪، بازیکنان ممکن است نیاز به استفاده از روش طولانی تر و درگیرتر داشته باشند.

  • منابع:
    1. Blue Roses in ACNH: How to Crossbreed & Make Them
  • تبلیغات: 
  1. راهکار های افزایش تولید عسل
  2. خاصیت آنتی اکسیدانی انواع عسل
  3. معرفی بهترین نوع عسل فلیپین
  4. استفاده از عسل برای اهداف دارویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.