عروس تبریزی ترمه اصل یزد را به عنوان مهریه خود از داماد طلب کرد

کمد لباس مردانه نیز می تواند به روز شود و به سطح جدیدی از راحتی و لوکس منتقل شود. دو محصول فوق‌العاده شامل یک کت و شلوار خوش دوخت ساخته شده از پشم بافتنی مخلوط با ترمه، یا ترمه و ابریشم، و یک کت لباس بیرونی دنج از ترمه 100٪ دو رو است.

در مورد اکسسوری ها، روسری، شال و روکش ترمه اصل یزد سه مورد ضروری برای مبارزه با هوای سرد هستند. چکیده، راه راه یا ساده، از صبح تا شب به نظر می رسند. کسانی که به دنبال نرمی و لطافت هستند، می توانند پانچو یا شنل کشمیری را امتحان کنند.

همچنین می‌توانید آن را در دفتر بپوشید و با همراهی آن با یک کالای لوکس دیگر دستکش یا دستکش ترمه، همراهی ایده‌آل برای روزهای زمستانی، همه را متحیر کنید.

اگرچه پشم ترمه از هند، مغولستان، چین و حتی استرالیا تهیه می شود، اما در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا، فرانسه یا بریتانیای کبیر به پارچه بافته می شود.

تنوع پارچه‌هایی که تولید می‌کنند محدودیتی ندارد: پارچه‌های سبک وزن و شفاف برای لباس‌های کودک و زنانه، یا ترمه‌های متوسط وزن برای ژاکت‌های پشمی، کت و شلوار و کت، یا گزینه‌های سنگین (اغلب دو رو) برای کمد لباس زمستانی شما وجود دارد.

این فیبر درجه یک با ابریشم، پنبه و پشم ترکیب می‌شود تا دوام آن را افزایش داده و عملکرد کلی را بهبود بخشد. حتی مقدار کمی ترمه که به پارچه اضافه شده است، آن را به میزان قابل توجهی در لمس نرم تر می کند.

تنها یک چیز وجود دارد که باید آن را سرزنش کرد: وقتی معتاد ترمه شوید، بازگشت به سایر انواع پشم دشوار است. تعدادی از مجلل ترین پارچه های ترمه را در جدول زیر مشاهده می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.