طلب چرم مارال در تهران توسط گروگان گیر برای آزادی کودک

اصطلاح چرم مصنوعی، چرم، جایگزین های چرم و غیره به جای یکدیگر استفاده شده است. آیا آنها یکسان هستند؟ چگونه می توان تفاوت بین جایگزین های چرمی را هنگامی که نام های قابل تعویض به آنها داده می شود توصیف کرد؟

بیشتر چرم مارال در تهران به عنوان ماده ای است که از پوست حیوانات ساخته شده است. چرم همچنین به عنوان … پوست حیوانی که از مو پاک می شود، برای حفظ آن عمل می شود (یا «دباغه می شود») و سپس با رنگ، نقش برجسته یا احساس خاصی تمام می شود.

پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی چرم مصنوعی، که در حال حاضر 25 میلیارد دلار ارزش دارد، تا سال 2025 به 45 میلیارد دلار برسد. Sewport یک شرکت تجاری به تجارت است که راه‌حل‌های منبع‌یابی را برای تولیدکنندگان ارائه می‌کند.

آنها بیان می کنند که چرم مصنوعی به نام های چرم، چرم گیاهی، ناوگاهید، چرم مصنوعی، چرم مصنوعی، چرم تقلبی و چرم ersatz نیز شناخته می شود. این ترکیبات آن را به عنوان پی وی سی یا روغن های گیاهی توصیف می کند و جایگزینی مبتنی بر نفت برای چرم طبیعی است. اصطلاح چرم برای توصیف چرم مصنوعی یا بدلی استفاده می شد.

BLC یک سازمان تجاری تجاری است که بیش از 95 سال تجربه در صنعت چرم دارد و خدمات مربوط به پایداری چرم را ارائه می دهد. آنها می گویند که چرم مصنوعی … همچنین به عنوان چرم مصنوعی، مصنوعی، بدلی، گیاهی یا PU شناخته می شود.

آنها در ادامه می گویند که این ماده ای است که شبیه چرم است اما از پوست حیوانات ساخته نمی شود یا مانند چرم طبیعی پنهان می شود و این ماده مصنوعی از الیاف طبیعی و یا مصنوعی که با یک پلیمر پلاستیکی یا مشابه پوشانده شده اند، تشکیل شده است. معمولاً از پلی اورتان (PU)، پلی وینیل کلراید (PVC) یا میکروالیاف کامپوزیت نساجی-پلیمر ساخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.