ساخت مدرن ترین لوله پلی اتیلن جوشی 160 توسط مهندسان ایرانی

 

لوله پلی اتیلن جوشی 160 از اواسط دهه 1950 در جهان تولید شده است. از آن زمان، استفاده از PE و تعداد برنامه های کاربردی برای لوله PE (لوله پلی اتیلن) به دلیل تطبیق پذیری و مزایایی که در سیستم های آهن، فولاد و سیمان ارائه می دهد، بسیار رشد کرده است.

خواص و مشخصات پلاستیک  به ویژه پلی اتیلن  روند استفاده آنها در صنعت را تنها در مدت زمان کوتاهی پس از تولید آنها افزایش داده است.

انعطاف پذیری لوله PE (لوله پلی اتیلن) باعث صرفه جویی در هزینه در نصب می شود. فناوری بدون سنگ می تواند از نیاز به سنگرهای باز جلوگیری کند و با کشیدن طول طولانی لوله های پلی اتیلن از طریق سوراخ های زیر زمین که توسط خال های مکانیکی خسته شده است، باعث کاهش اختلال در عموم و محیط زیست شود.

لوله PE را می توان به طول مستقیم یا در کویل ها تأمین کرد و نیاز به اتصالات و اتصالات را کاهش داد. لوله های PE را می توان با استفاده از تکنیک های باسن و الکتروفیوژن یا با استفاده از اتصالات مکانیکی وصل کرد.

در 50 سال گذشته ما در تولید لوله های PE و اتصالات PE و منهول PE که اکنون جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی، PVC، GRP و چدن است، پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

مدیران پروژه به دلیل قدرت، دوام و نصب آسان، آنها را به عنوان یک جایگزین عالی تأیید کرده اند.
امروزه بسیاری از پروژه های آتش نشانی، سیستم های انتقال آب با فشار بالا، سیستم های فاضلاب شهری صنعتی و همچنین انتقال گاز طبیعی در محیط های شیمیایی و صنعتی یا ارتباطات از راه دور و پوشش کابل توسط سیستم های لوله کشی پارس اتیلن کیش انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.