در ساخت شیرآلات بهداشتی ماهریس طلا به کار می رود

سرکه سفید یکی از مواد طبیعی است که می توانید از آن برای تمیز کردن شیرآلات استفاده کنید. بسیاری از افراد با تجربه محلول سرکه و آب را بهترین پاک کننده و براق کننده شیرها می دانند. یک سر حوله کاغذی را به سرکه آغشته کنید تا از بین برود. یک حوله کاغذی دور لکه بپیچید و 10 دقیقه صبر کنید، سپس به راحتی با یک دستمال کاغذی خشک لکه را پاک کنید.

شرکت شیرآلات بهداشتی ماهریس با بیش از بیست سال سابقه تولید امروزه یکی از پیشتازان عرصه تولید در ایران می باشد. گروه سهند با تلاش مجدانه متخصصان و مهندسین نخبه در کسب افتخارات همواره اولین صنعت آن بوده است.

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی ماهریس بر سلامت مردم، شیرآلات بهداشتی ماهریس مفتخر است که اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات بهداشتی ساختمانی و شیرآلات بهداشتی لوکس در سال های اخیر می باشد.

در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان که بیان مهمی از تمرکز و توجه این گروه به کیفیت محصولات و خدمات تکمیلی است که به مصرف کنندگان عزیز ارائه می دهد.

با تحقیقات قابل توجهی که بر روی ادغام رباتیک در دستگاه های پزشکی متمرکز شده است، کنترل بهداشتی مایعات تحت فشار به روشی دقیق، دقیق و قابل تنظیم بسیار مطلوب است.

روش‌های کنونی کنترل جریان بهداشتی شامل شیرهای فشاری است که خط فشار را به صورت موضعی می‌بندند تا جریان سیال را محدود کنند. منجر به آسیب و ویژگی های جریان متغیر در طول زمان می شود.

این مقاله یک شیرآلات بهداشتی ماهریس را بر اساس مکانیزم گیره خارج از مرکز ارائه می دهد. دریچه پیشنهادی نیروهای گیره را در یک منطقه بزرگتر توزیع می کند، در نتیجه تغییر شکل پلاستیک و تأثیر مرتبط بر مشخصه جریان را کاهش می دهد.

با استفاده از دریچه پیشنهادی، کاهش قابل توجهی در تغییر شکل پلاستیک و خطای نرخ جریان در مقایسه با یک شیر استاندارد مشاهده شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.