با پیاز سرخ شده پفکی کیک تولد خود را تزئین کنید

پیاز ترکیبی عالی از طعم و فلاونوئیدها است و جای تعجب نیست که آنها بخشی جدایی ناپذیر از آشپزخانه هندی هستند. پیاز که برای پیشگیری از سرطان و اختلالات قلبی عروقی شناخته شده است، به دلیل خواص دارویی و همچنین تطبیق پذیری آن شناخته شده است که آن را به عنصر ضروری در انواع دستور العمل های هندی تبدیل می کند.

هیچ سس هندی بدون پیاز سرخ شده پفکی کامل نمی شود، و برای دادن رنگ قهوه ای طلایی و تردی به آنها زمان و صبر زیادی نیاز است.

سرخ کردن پیاز نیز یک هنر است و می توان با در دست نگه داشتن پیاز در زمان صرفه جویی زیادی کرد تا در زمان کوتاهی ظرف به سرعت خش خش کند.

سرآشپز کونال کاپور در ویدیوی اخیر اینستاگرام نکات و ترفندهایی را در مورد نحوه سرخ کردن کامل پیازها به اشتراک می گذارد تا به هدف خود عمل کنند و طعم عالی به کاری شما اضافه کنند.

کاپور 1 کیلوگرم پیاز را گرفت و در 1 لیتر روغن سرخ کرد. او می گوید پختن آنها در روغن کمتر باعث می شود روغن بیشتری جذب شوند.

پیازها را یکی یکی بردارید و ریشه و قسمت بالایی آن را بردارید. پوست آن را بردارید.

* پیاز را به دو نیم کرده و به طور مساوی ریز خرد کنید. هر چه بهتر خرد کنید، نتیجه بهتری خواهید داشت.

* اگر چاقوی آشپز ندارید، می توانید از رنده برای برش یکنواخت برش ها استفاده کنید.

* پس از خلال شدن پیازها، روغن را در ووک بریزید و مطمئن شوید که متوسط به بالا باشد. پیاز را نباید با شعله کم سرخ کرد زیرا روغن اضافی را خیس می کند.

* بعد از گرم شدن روغن ابتدا مقداری از برش ها را بگذارید تا بعد از پاشیدن روغن جا بیفتد. با شعله متوسط رو به بالا سرخ کنید اما فراموش نکنید که مدام هم بزنید.

* وقتی ورقه های پیاز شروع به قهوه ای شدن کرد، باید شعله را کم کنید تا همه خلال ها یکدست سرخ شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.