با خوردن کنسرو خوراک مرغ از بیماری های قلبی در امان باشید

همانطور که می دانید گوشت صنعتی فاقد برخی از مواد مغذی موجود در کنسرو خوراک مرغ است. به گفته Mind Body Green، حیواناتی که به جای گیاهان فیبری از غلات تغذیه می‌شوند همانطور که بیشتر آنها در مزارع کارخانه‌ای هستند به اندازه مرغ تازه ویتامین E، بتاکاروتن و اسیدهای چرب امگا 3 در اختیار شما قرار نمی‌دهند.

همانطور که Mercury News توضیح می دهد، کنسرو خوراک مرغ به دلیل طعم آن شناخته شده نیست. اگر هوس مرغ دارید، احتمالاً گوشت سفید و آغشته به مایع که در یک قوطی در انبار بسته بندی شده است، آن چیزی نیست که در ذهن دارید.

بدون پوست ترد، آب میوه های خوش طعم و ترکیبی از گوشت تیره و سفید، شام مرغ یکسان نیست. اما اگر به دنبال یک منبع پروتئین فاسد نشدنی یا یک راه حل سریع و آسان برای یک وعده غذایی لحظه آخری هستید، می توانید بدتر از یک قوطی مرغ به خصوص یکی از این غذاهای مورد علاقه امتحان شده و واقعی انجام دهید.

Mercury News چندین برند محبوب کنسرو خوراک مرغ را آزمایش کرد و متوجه شد که تعداد کمی وجود دارند که کیک را مصرف می کنند. سینه مرغ پریمیوم چینک کرکلند با مرغ لطیف و مرطوب ظاهر می شود و همانطور که نشریه ادعا می کند بهترین گزینه برای ساندویچ یا سالاد مرغ است.

از سوی دیگر، اگر با سینه مرغ هورمل در راهروی محصولات کنسرو مواجه شدید، احتمالاً بهتر است آن را در آنجا بگذارید. مقدار کم سدیم در این قوطی به معنای یک نقطه فروش بود، اما گوشت بی طعم و خشک آن بیشتر طعم تنبیه دارد تا تقوا.

قبل از اینکه مرغ کنسرو شود، کاملاً پخته می شود، بنابراین به محض باز کردن قوطی آماده خوردن است. به گزارش Prepared Cooks، سازمان غذا و داروی آمریکا باید تمام کنسرو خوراک مرغ را در دمای خاصی بپزد تا مطمئن شود هر گونه پاتوژن مضر از بین می رود.

هنگامی که مرغ کنسرو می شود، سدی ایجاد می کند که در برابر باکتری ها محافظت می کند و اکسیژنی را که باکتری ها از آن تغذیه می کنند، حذف می کند.

بنابراین، کنسرو کردن مرغ اساساً گوشت را به موقع در نقطه عالی منجمد می کند درست قبل از اینکه آماده مصرف شود اما قبل از اینکه فاسد شود. نتیجه مرغی است که برای سالها تازه و خوش طعم می ماند، فقط منتظر میل بعدی شماست.

فقط مطمئن شوید که وقتی در قوطی را باز می کنید آماده خوردن آن هستید مرغ فقط چند روز پس از شکستن مهر و موم آن تازه می ماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.