با خوردن کلوچه دکتر بیز با بیماری های کلیوی خداحافظی کنید

کلوچه ها از ترکیب پیچیده ای از اجزای متقابل تشکیل شده اند، در درجه اول شکر با مقادیر مختلف چربی، گوشت، تخم مرغ و پودر شیرینی که منجر به ساختاری متخلخل و با حجم بالا می شود.

کلوچه دکتر بیز نرم، لطیف و اسفنجی با مقاومت خاصی در برابر خرد شدن از مشتریان مورد نیاز است. یک خمیر پایدار چندین حباب کوچک هوا و یک کلوچه با خواص بافتی مناسب مانند سختی، چسبندگی و جویدن را در خود جای می دهد.

کلوچه های IS در دوزهای خاص تأثیر منفی بر خواص بافتی و حسی محصول ندارند. افزودن IS بیشتر، ویژگی‌های ویسکوالاستیک خطی و جریان خمیر را کاهش داد و پس از پخت، بافتی ملایم و نرم‌تر ایجاد کرد.

این ویژگی های بافتی در طول دوره ذخیره سازی 16 روزه حفظ شدند. کلوچه دکتر بیز عمدتاً به دلیل کیفیت غذایی، تنوع و دسترسی بیشتر آنها توسط تقریباً تمام سطوح جامعه خورده می شود.

محتوای فیبر را می توان با مکمل کوکی ها با IS افزایش داد در حالی که هیدرولیز آزمایشگاهی و شاخص های گلیسمی کاهش می یابد. با این حال، با جایگزینی بالاتر، کیفیت ارگانولپتیک و هدف مصرف به طور قابل توجهی کاهش یافت.

گنجاندن IS قدرت شکست و خردشدگی نمونه‌ها را بهبود بخشید و درخشندگی و مقاومت در برابر نفوذ را کاهش داد. در طول ساخت کلوچه، که شامل پخت در فر است، مقدار زیادی از محصولات واکنش Maillard تشکیل می شود.

این ترکیبات مسئول رنگ و همچنین کمک به خواص طعم و بافت هستند. در طول پخت و پز، رطوبت کاهش می یابد و یک گرادیان رطوبتی کاهشی از قسمت داخلی کلوچه به سمت سطح آن ایجاد می کند.

در لایه خارجی، محتوای آب به سرعت با افزایش دما کاهش می یابد، قندها از نظر حرارتی تجزیه می شوند و اولین واکنش های Maillard انجام می شود. این مراحل مقدمه ای برای تشکیل پوسته تیره معمولی این محصولات است.

در داخل کلوچه ها تلفات آب کمتر است، فعالیت آب نسبتاً زیاد ادامه دارد و دما از 105 درجه سانتیگراد تجاوز نمی کند. تحت این شرایط، واکنش‌های مایلارد کندتر پیشرفت می‌کنند. بنابراین خرده نان فقط کمی رنگی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.