استفاده از صابون دیترون برای جوش صورت در تولید آدامس

صابون های لباسشویی به صورت مواد شوینده یا مایع هستند. اکثر مواد شوینده حاوی سورفکتانت هستند که یک ماده رایج در تمام صابون های لباسشویی است. با این حال، برخی از مواد تشکیل دهنده از برندی به برند دیگر متفاوت است.

این ممکن است شامل مواد تشکیل دهنده برای بو باشد. صابون دیترون برای جوش صورت به نام عوامل فعال سطحی دارای خاصیت خاصی هستند. یک سر سورفکتانت به شدت جذب آب و دیگری به خاک یا گریس می شود.

هنگامی که بسیاری از این سورفکتانت ها به کثیفی لباس می چسبند، به بالا بردن آن به سمت آب کمک می کنند. چرخش آب با تمام قدرتش به از بین بردن کثیفی پارچه شما کمک می کند.

صابون های مهمان آن دسته از صابون هایی هستند که هنگام ورود به هتل دریافت می کنید. آنها کوچک هستند و با رایحه ملایم عرضه می شوند.

آنها برای تمیز کردن در نظر گرفته شده اند و تقریبا همیشه روی پوست ملایم هستند. رنگی هستند و چون کوچک هستند عمر طولانی ندارند. آنها همچنین دارای طعم های دلپذیر بسیاری هستند.

نوع رایج دیگر صابون صابون زیبایی است. صابون های زیبایی با در نظر گرفتن نوع پوست شما به گونه ای متفاوت عمل می کنند. بنابراین، همیشه ضروری است که نوارهایی را به طور خاص برای نوع صورت خود انتخاب کنید.

برخی از آنها آبرسان هستند و رطوبت را برای مدت طولانی حفظ می کنند، در حالی که برخی دیگر به مبارزه با آکنه یا کاهش تولید ملانین کمک می کنند. برخی از آنها در بطری ها به صورت ژل مایع عرضه می شوند.

با این حال، یک چیز ثابت می ماند، همه آنها برای از بین بردن باکتری از روی پوست شما مبارزه می کنند. اکثر آنها معطر هستند و در رنگ ها، مارک ها، قیمت و مواد تشکیل دهنده زیادی وجود دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.