اسباب بازی سه چرخه که در ساخت آن از لوازم دورریز استفاده شد

در این دوره از فناوری های آینده و استفاده از تلفن های هوشمند، کودکان همیشه در حال بازی کردن روی تلفن یا تماشای کارتون روی تلویزیون می چسبند.

یک والدین باید خارج از چارچوب فکر کنند و وسایلی را بیابند تا فرزندان خود را در فضای باز نگه دارند، و یک اسباب بازی سه چرخه یک راه حل عالی است. با وجود اینکه اجازه دادن به بچه‌ها از بازی‌های موجود خود یک چالش است، اما اجازه دادن به آن‌ها برای امتحان کردن و دوچرخه‌سواری بهترین جایگزین خواهد بود.

اما چگونه؟ خوب، سه چرخه سواری در مرحله اسباب بازی اهمیت زیادی دارد که در زیر به آن پرداخته می شود. برای بچه ها، در سن 1 یا 2 سالگی، آنها معمولاً در مرحله ای هستند که بین آزادی و شک دویده شده است.

در این سن، کودکان مشتاق انجام کارها به تنهایی هستند و می خواهند بدانند که کارها چگونه کار می کنند. آنها همچنین مصمم هستند هر کاری را که بزرگسالان انجام می دهند را امتحان کنند.

به کودک خود فرصتی برای سوار شدن بر سه چرخه اسباب‌بازی BMW X6 را می‌دهد، به افزایش عزت نفس او کمک می‌کند. بنابراین، بچه ها احساس استقلال می کنند و تلاش بیشتری می کنند، که در نهایت باعث رشد و تکامل کودک می شود.

رشد تعادل بدن کودک در سنین پیش دبستانی افزایش می یابد. در این سن، بچه ها مایلند یاد بگیرند که بدن خود را هماهنگ کنند و یک سه چرخه به عنوان یک مربی عالی عمل می کند.

به عنوان مثال، سه چرخه اسباب‌بازی، هدایت چرخ‌های برقی بچه‌ها به هماهنگی مناسب دست‌ها و رکاب زدن روی پاها نیاز دارد. در ابتدا، بچه ها در ایجاد تعادل و هماهنگی بین این دو عمل با چالش هایی مواجه می شوند، اما با گذشت زمان آنها به سرعت سازگار می شوند. در فرآیند یادگیری هماهنگی و رانندگی با سه چرخه ها، مهارت های بدنی خود را نیز توسعه می دهند.

هنگامی که به فرزندان خود آموزش می دهید تا هر چه زودتر دوچرخه سواری کنند، به آنها کمک می کنید اشتیاق طبیعی برای انجام کارها به تنهایی پیدا کنند. بنابراین، فرزندان شما، ابتکار اولیه مسئولیت پذیری و پیشرفت با این مفهوم را در سال های آینده توسعه می دهند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.