آشنایی با پرندگانی که شادی را به خانه می آورند

بعضی از پرندگان آنقدر زیبا هستند که با دیدن آنها روحیه افراد تغییر می کند و ناخودآگاه لبخندی بر لب می نشیند این پرندگان به پرنده های شادی معروف هستند که شما می توانید آن را در خانه خود داشته باشید و از دیدن آنها خوشحال شوید.

لیمو شیرین

یکی از درختانی که در ایران و در جنوب کشور در جهرم بیشتر کشت می شود لیمو شیرین است که این مناطق به دلیل خاص بودن همیشه بالا و زبانزد ایرانی هاست. لیمو شیرین میوه ای است که برای رشد احتیاج به نور کامل آفتاب دارد و این میوه در مقایسه با دیگر مرکبات از مقاومت بالایی در برابر یخ زدگی و یخبندان برخوردار است و تا دمای منفی ۶ درجه مقاومت کرده و خشک نمی شود.

لیمو شیرین

کلوچه سنتی

اصفهان در تهیه انواع شیرینی ها معمولا بسیار موفق بوده است از جمله کلوچه سنتی که عطر و طعمی دیگر دارد.  ممکن است شما میلی به خوردن محصولات میان وعده ای نشان ندهید زیرا ممکن است که باعث اضافه وزن شما شود و یا با توجه به اینکه محصولات بسیاری از کیفیتی پایین برخوردار اند و شما دیگر نمی توانید نسبت به کیفیت محصول اعتماد کنید. اما کیفیت این محصول به گونه ای است که با ترکیباتی که دارد علاوه بر اینکه طعمی بی نظیر دارد تضمین کننده سلامت شما است.

کلوچه سنتی

لوله پلی اتیلن

وقتی یک خریدار نام لوله پلی اتیلن را می شنود خیالش از بابت جنس و کیفیت محصول کاملا راحت است و می تواند آن را بر حسب سلیقه و کاربرد خریداری نماید. این روز ها یک کشاورز برای اینکه بتواند محصولات گلخانه ای خود را رشد دهد با شرایط جوی مناسب نیاز می باشد که از لوله پلی اتیلن استفاده کند که مقاومت خوبی داشته باشد و به راحتی پاره نشود.

لوله پلی اتیلن

گل آکالیفا

با توجه به افزایش ساختمان ها و عدم وجود فضای سبز می توانید با داشتن گلدانهای گل فراوان این محیط را برای خود ایجاد نمایید. گل آکالیفا نمونه مقاوم در برابر شرایط هوای منطقه شما می باشد. اگر بخواهیم از نظر ظاهری این گل آکالیفا شیراز را مورد ارزیابی قرار دهیم باید عنوان کرد که این گلها ظاهری قرمز و آتشی همچنین برگهایی باریک و کشیده  دارند همچنین نیاز به آبیاری بسیار حتی در ایام سرد سال داشته و اگر آکالیفا را در مناطقی که مناسب برای رشد هستند کاشته و از آن مراقبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.