آتش سوزی جنگل سبب کشته شدن 1000 تا قرقاول در آمازون شد

فصل قرقاول از شنبه گذشته در نبراسکا آغاز شد، اما شکارچیان می‌گویند خشکسالی شدید و آتش‌سوزی‌های جنگلی امسال فصل را با هم کاهش می‌دهند.

طبق گزارش کمیسیون بازی و پارک نبراسکا، پس از سال 1982 که شکار به اوج محبوبیت خود رسید، مشارکت در نبراسکا و در سراسر کشور کاهش یافت.

خشکسالی و آتش‌سوزی‌های جنگلی در تابستان امسال به زیستگاه پرندگان آسیب رسانده و جمعیت قرقاول، بلدرچین و دیگر پرندگان خشکی و آبی را کاهش داده است.

غیبت احتمالی شکارچیان در پاییز امسال برای برخی از مشاغل قیمت قرقاول به خوبی خبر دارند می تواند اشاره کرد.

بروس وی، مالک متل Northside در امپریال، گفت که او برای بخش عمده درآمد خود به شکارچیان وابسته است. با این حال، امسال 10 گروه از بازدیدکنندگان سالانه سفرهای شکار خود را لغو کرده اند. او گفت که او تنها کسی نیست که رنج می برد.

او گفت: کل جامعه، زیرا در این صورت مردم برای خرج کردن پول در جوامع، در رستوران ها، پمپ بنزین ها و هر چیز دیگری نمی آیند.” “این فقط تجارت من نیست، بلکه همه مشاغل در امپریال در منطقه است.

وی همچنین گفت که کشاورزان کمتری علفزار خود را برای برنامه‌های حفاظتی دولتی، کاهش تعداد زیستگاه‌ها و شکار قرقاول‌ها یا بلدرچین‌ها ارائه می‌کنند. بیشتر کشاورزان ترجیح می‌دهند آن زمین را به زمین زراعی تبدیل کنند و قیمت ذرت به بالاترین حد خود برسد.

شکارچیان پرندگان، مانند پین آرنس از سوپریور، نگران آنفولانزای پرندگان و تأثیرات آتی آن بر جمعیت پرندگان هستند.

آرنس گفت: “می دانم که به جمعیت غازها و چیزهای دیگر ضربه زده است، بنابراین منظورم این است که وقتی غازها و چیزهای دیگر به اینجا رسیدند، کمی نگران این هستم که در فصل بهار در کجا خواهیم بود.”

به گفته آرنس، دسترسی به زمین های شکار نیز می تواند مانعی باشد. به لطف 16 سال شکار خود، او با زمیندارانی که به او اجازه شکار در آنجا را می دادند ارتباط برقرار کرد. او گفت، اما شکارچیان جدیدتر ممکن است کار سخت تری برای یافتن زمین داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.